Dekoracje kwiatowe

Dekoracje kwiatowe

Gdy stary obraz lub rzeźba nie pasują już do wystroju wnętrza, my proponujemy małą rewolucję. Salę bankietową, konferencyjną, wnętrze domu, biura, restauracji czy baru ożywię kwiatami. Do wystroju wnętrza dopasujemy ciekawą i oryginalną aranżację, która odmieni i urozmaici wygląd pomieszczenia. W tym zakresie oferujemy państwu dekorację kwiatami ciętymi (zarówno w wazonach jak i koszach), doniczkowymi, a także sztucznymi.

Florystyka ślubna, bukiety

Florystyka ślubna

W tych wyjątkowych i niepowtarzalnych momentach zapewniamy Państwu kompleksową obsługę z zakresu kwiatów. Dla każdej młodej pary przygotujemy indywidualną ofertę w zależności od potrzeb i upodobań. Oferujemy Państwu dekorację sal weselnych, kościołów, samochodów, Pannie Młodej bukiet zaprojektowany specjalnie dla Niej przez nas lub Nią samą, oryginalne butonierki oraz wyjątkowe bukiety dla rodziców.

Florystyka funeralna

Florystyka pogrzebowa

"Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą". Często te słowa słyszymy zbyt wcześnie, gdy tak wiele chielibyśmy jeszcze powiedzieć i zrobić. W chwili "Ostatniego porzegnania" naszą miłość i pamięć najpiękniej wyrażają kwiaty. Na tę okazję proponujemy Państwu klasyczne wieńce, bukiety nagrobne z żywych i sztucznych kwiatów oraz wieńce dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Specjalne okazje

Specjalne okazje

W naszym życiu mamy wiele okazji do wręczania kwiatów- komunie chrzty, rocznice, śluby, Dzień matki, walentynki, imieniny, urodziny... Zawsze chcemy, aby te chwile były wyjątkowe i niezapomniane. Dlatego też na tak specjalne okazje proponujemy Państu niekonwencjonalne dekoracje wykonane w pięknych naczyniach z indywidualnie dobranych roślin z oryginalnymi dodatkami, jak również tradycyjne, ale jakże piękne bukiety, wiązanki i kwiaty doniczkowe.